קייטרינג לאירועים

אם מתחשק לכם לגוון בחתונה או באירוע החברתי הבא שלכם, מיזם "נשים מבשלות" מציע לכם שירות קייטרינג ייחודי עם מטבח עשיר ומגוון שלו החולש על פני כ-20 תרבויות שונות בפולקלור היהודי-ישראלי.

דמיינו לעצמכם אירוע שהוא שוק שוקק של דוכנים מעוצבים ונשים בבגדים אתניים.... מעבר לטעם המשובח כל אירוע הופך לחגיגה של צבעים וריחות ובעיקר... אותנטי

 

המיזם מציע מבחר עמדות רחב של אוכל מסורתי מרחבי התפוצות. למשל תוכלו ליהנות מעמדות הגשה המגישים סוגים שונים של קובה מסורתית מעיראק, דוכן המגיש גונדי מסורתי מאיראן, דוכן של פריקסה טוניסאי, דוכן של קוסקוס מרוקאי, ועוד מבחר עצום של אוכל יהודי מסורתי מרחבי העולם.

בנוסף, השירות זמין לאירועים נוספים מלבד חתונות. אם אתם מארגנים אירוע משפחתי גדול או סתם מסיבה גדולה לחברים, ניתן להזמין מגוון מנות או דוכנים בשביל להפוך את האירוע לבלתי נשכח.  

אירועים

המיזם "נשים מבשלות" שהחל ב-2004 הביא עמו את אהבת הבישול של הנשים מהמגזרים ומהעדות השונות ויצר משהו שונה ואחר בתרבות האוכל המקומית.
הבשורה המשיכה גם מעבר לים.. 
יצאנו לדרום אפריקה, וכבשנו את אמריקה לאט לאט.. מניו גרז'י ועד סיאטל , מיוסטון ועד פאלם ביץ' ועוד. 
התארחנו ובישלנו בקהילות יהודיות: בבתי כנסת, במתנסים קהילתיים וכמובן בבתים פרטיים. כל האירועים הצטיינו ברמה גבוהה מאוד של עיצוב, תפעול וכמובן אוכל מדהים עם המון אהבה. 
כיום "נשים מבשלות" מציעות שירותי קייטרינג לאירועים וסדנאות בישול ייחודיות בכל סדרי גודל, מארוחה אינטימית ועד הפקת ענק, בטוויסט שונה ואחר.
דמיינו לעצמכם אירוע שהוא שוק שוקק של דוכנים מעוצבים ונשים בבגדים אתניים.... מעבר לטעם המשובח כל אירוע הופך לחגיגה של צבעים וריחות ובעיקר... אותנטי

אירועים משפחתיים

"נשים מבשלות" עורכות אירועים משפחתיים שהם חוויה קולינרית ואנושית משלב התכנון ועד הביצוע. חגיגות וארוחות משפחתיות, חינות, ימי הולדת, בר מצוות וכמובן חתונות. האירועים שלנו מיוחדים בנראות ובצורת ההגשה, כל מבשלת פותחת דוכן של העדה שלה ומגישה את האוכל המיוחד והאהוב עליה ועל בני משפחתה. האווירה שנוצרת בין האורחים לנשים הלבושות בלבוש אתני והדוכן המעוצב באלמנטים, בכלים ובצבעים של העדה, הופכים את האירוע למיוחד, מחממים את הלבבות ומרבים השמחה וההנאה מהאירוע.

סדנאות בישול

איפה תרצו לקיים את הסדנה?

אצלנו במטבח בפולג, בבתי המבשלות ואפילו בבית המזמין,

סדנאות בישול אתני לבחירה:

אוכל בוכרי, קוצ'יני, אתיופי, ערבי, מרוקאי, כורדי, עיראקי, אשכנזי, רוסי, טוניסאי, תימני, יוגוסלבי ועוד ועוד.

ניסיוננו העשיר בהעברת סדנאות בארץ ובחו"ל ליחידים ולקבוצות מעניק לנו את האפשרות ללמד ולהעשיר את המשתתפים בטכניקות הבישול באהבה ובחום אנושי, בישול שיוצא מהלב ומגיע ללב.

בואו לחוות חום משפחתי ולחגוג איתנו סדנאות של אוכל ומצב רוח, אירוח ביתי כמיטב המסורת הנשמרת אצלנו במשפחות מימים ימימה.

לקוחות שבעים
מנות שהוגשו עד היום
נשים מבשלות