אוכל מוכן

אוכל מוכן איזורי חלוקה

רובנו אוהבים לבשל, אבל החיים נוטים להפריע לנו לעשות זאת. וכשאנחנו עייפים, או מוקפים בילדים רעבים, אוכל מוכן נשמע כמו משהו אידיאלי. אנחנו רוצים שהילדים יאכלו טוב. אנו רוצים בחירות בריאות בתזונה שלנו. אבל הכי חשוב – אנחנו רוצים לאכול משהו כשאנחנו ממש רעבים!

ישנן סיבות רבות לכך שאולי תרצו אוכל מוכן במיוחד עבור הילדים שלכם. אפשר גם לקנות אוכל מזין ממקום אמין ונקי ולהנות מארוחות מוכנות נפלאות במהלך השבוע.

שירותי הטייק והמשלוחים שלנו

סקרנו כמה נקודות חשובות להלן, כך שתוכלו לקבל חווית אוכל איכותית בבית.

עריכת התאמת התפריט לצרכי הלקוח

ישנם מספר גורמים שאנו מקפידים עליהם כל עוד העסק מספק שירות משלוחים, כולל המרחק שהאוכל צריך לעבור כדי להגיע לידי הלקוח, עמידות המזון, מרכיבים, ומספר הצוות המצומצם. אנו בודקים, כי המזון נשמר היטב גם אם הוא צריך לנסוע למרחקים ארוכים על אופנוע. כמו כן, אנו מייצרים תפריטי חבילות ותפריטים קפואים כדי לענות על צרכי המשפחה.

הצוות

הצוות עבר הדרכה בנושא פרוטוקולי בריאות והיגיינה והוא מקפיד על מדיניות החברה החדשה למניעת התפשטות נגיף הקורונה. בנוסף, העובדים מגיבים להזמנות בצורה אדיבה, הן בטלפון והן בצ'אט.אריזת מזון בטוחה ומתאימה

קיומו של וירוס שמתפשט ברחבי העולם בוודאי גורם לכם הלקוחות  להיות זהירים יותר בבחירת מזון. כעסק המייצר ומפיץ מזון ללקוחות, אנו זהירים במיוחד, כך שאף מוצר לא יפגע בבריאות הלקוחות . אחד הדברים החשובים ביותר שאנו מקפידים עליו הוא אריזות המזון.

  • חומרי אריזת המזון תואמים את תקני האריזה הבטוחים למזון
  • האריזה אטומה למים, כך שהמזון לא יישפך או יזוהם בעת נסיעה
  • עיצוב אריזת המזון מקל על הצרכנים לאכול
  • הוראות לחימום או הכנת מזון

האיסוף

אם אתם מקבלים הזמנה לאיסוף עצמי או אם הזמנתם שליח – תוכלו להשתמש ברשימות הדיגיטל, כדי לפקח על מערכות המשלוחים והטייק אווי.

גלילה למעלה