שולחן שוק

מה מיוחד בשולחן שוק?

היום יותר מתמיד אנשים מחפשים רעיונות יצירתיים להגשת האוכל באירועים. שולחן שוק הוא אחד הרעיונות המבריקים, המסורתיים והיותר מרהיבים שתוכלו לעשות באירוע שלכם. בין אם מדובר בתור קייטרינג לחתונה או בר מאכלים לערב יוקרתי בחוגים מצומצמים לרגל השקת מוצר חדש, תוכלו לערוך שולחות שוק מפוארים עליהם פרוסים מיטב המאכלים השונים שיפתו כל אחד לבוא ולקחת קצת.

למה בעצם לערוך את שולחן השוק המפואר והמרהיב ביותר?

ראשית עליכם לדעת מה זה אומר בדיוק שולחן שוק. אם הצורה הסטנדרטית של הגשת אוכל באירועים כמו חתונות, בר מצוות וכדומה היה ועדיין להגיש את האוכל עד שולחן הסועדים ולשאול אותם בנוגע למה הם ירצו להזמין, והאורח עצמו יבחר איזו מנה הוא מעוניין. שולחנות שוק אינם כך – בשולחנות שוק כל האוכל פרוס, מסודר ומוכן כבר מול העיניים של כל האורחים והם יוכלו לבחור לבד מההיצע שייראה להם הכי מושך ומגרה.

היתרון של שולחן שוק על פני הצעות הגשת אוכל אחרות באה לידי ביטוי בכך שהאוכל מוצג מול הסועדים, והם לא יצטרכו לנחש איך המנה שלהם תיראה. "כגודל הציפיה כך גודל האכזבה" כמו שאומרים, וייתכן ומה שייראה מגרה על גבי לוח התפריטים לא יהיה כזה בלייב. 

לעומת זאת, שולחן שוק לא משחק משחקים. כל האוכל מסודר ומוכן לכם מול העיניים, מיטב המאכלים מאורגנים בצורה מעוצבת ומגרה שרק תבואו ותיקחו מה שתרצו.

כיצד לבחור את הסלים והקערות לאוכל?

בשולחן שוק יהיה ניתן לערוך את בר המאכלים על פי נושא תואם לאירוע או על פי התאמה של סוגי המאכלים. תוכלו לערוך מספר שולחנות שוק שיהיו אותו הדבר רק פרוסים במקומות שונים על מנת לאפשר ליותר אנשים "להתנפל" על כמה שולחנות במקביל ולא להסתער רק על אחד.

כמובן אלמנט חשוב ביותר בשולחנות שוק זה העיצוב ואיך שהדברים נראים. הוא לא סתם נקרא כך – "שוק" זה ערך בפני עצמו ונותן תחושה כפרית ואווירה מיוחדת במינה.

את הכלים בהם אתם מציגים את האוכל תוכלו לבחור מבין מגוון עצום של היצע  – סלסילות נצרים, ארגזים מפלסטיק, סלסלות מתכת, כדי חרסינה ועוד. תוכלו להתאים את סוג הכלי על פי האוכל שיהיה בתוכו על מנת ליצור את האווירה הספציפית שאתם רוצים להשרות באירוע שלכם. 

שילוט בהחלט יכול לעזור

בדיוק כמו שולחנות איכרים באירופה או אמריקה של פעם בשווקים, גם כאן יהיה מומלץ לסדר שלטים וסימונים לגבי סוגי המאכלים, ובכך לאפשר למוזמנים לנווט בין השולחנות ולבחור את ה"סל המוצרים" המועדף עליהם. תהיו בטוחים שסידור של שולחן איכרים יכול להקפיץ את התחושה והאווירה המיוחדת באירוע שלכם באופן שלא יפסיקו לשבח ולפרגן גם זמן רב אחרי.

אז אם אתם מארגנים קייטרינג לחתונה או בר מאכלים לבת מצווה, שולחן שוק זו האופציה המרהיבה והיוקרתית ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *