קייטרינג

אנחנו בסיר של אמא מספקים קייטרינג מושלם לכל סוגי האירועים

מתכננים אירוע עם קייטרינג?

כל מי שמארח אירוע, בין אם מדובר בחתונה, התכנסות ארגונית או אירוע פרטי, יודע שהאוכל יכול להשפיע רבות. אם אתם מתכננים אירוע, המשיכו לקרוא ולגלות את הדברים שאתם צריכים לחשוב עליהם, כדי למצוא את שירות הקייטרינג המושלם לאירוע שלכם.

מיהם המוזמנים לאירוע?

עלות קייטרינג מבוססת בדרך כלל על כמות האכילה, ולכן חשוב שיהיה לכם מושג כללי לגבי ספירת האורחים. פרט למספר האורחים, גורם חשוב נוסף הוא סוג האירוע שאתם מארחים – אתם רוצים שמגוון האוכל יוגש עם הפעילויות האחרות של הלילה? בנוסף, שאלו את עצמכם: כמה אנשים אישרתם? האם זהו אירוע רשמי בישיבה? מה גילאי האורחים? אילו אלרגיות למזון ומגבלות תזונה צריך לקחת בחשבון? שאלות אלו בנוגע למוזמנים יעזרו לכם לקבוע איזה קייטרינג יתאים יותר לאירוע.

מהו התקציב שלכם?

למרות שזה הדבר הראשון שאתם עשויים לחשוב עליו, לרוב זה הדבר האחרון שלוקחים בחשבון. אתם בטח תרצו לוודא שאתם משתמשים בכל חלק מהתקציב שלכם בצורה נכונה, אז זכרו כי קייטרינג בדרך כלל תופס 30-35 אחוזים מהתקציב הכולל. רוב מחירי הקייטרינג עוקבים אחר מודל תמחור של מחיר לאדם – אך אל תשכחו את התוספות או את השדרוגים האופציונליים שיכולים לשפר את האירוע שלכם. שיפורים שייתכן שתרצו שהקייטרינג יציע עשויים לכלול קישוטים, אלכוהול, ברמנים ונוספים.

בחרו מקום לאירוע

על מנת לבחור שירות קייטרינג, עליכם להכיר את המקום בו יתקיים האירוע. חלק מהמקומות מספקים שירותי קייטרינג או דורשים לעבוד עם רשימת הספקים שאושרו מראש, בעוד שחלקם מאפשרים שירותי קייטרינג חיצוניים.

בחרו את סגנון הקייטרינג

שירותי קייטרינג מתאימים למגוון סוגי אירועים מזדמנים וגם רשמיים. אפשר לבחור את סגנון ההגשה שיהיה הכי נוח למהלך האירוע וכן למשתתפים שהוזמנו. ישנם סגנונות קייטרינג שונים:

מזנון – שירות קייטרינג מזנון מאפשר לאורחים להסתובב בתור לאורך קו המזנון ולהגיש לעצמם מתוך מבחר אפשרויות.

הגשה לשולחנות – שירות הגשה מאפשר לאורחים לשבת ולהזמין את המנות והשתייה מהמלצרים המסתובבים ביניהם.

תחנות אוכל – שירות קייטרינג תחנות אוכל מאפשר לאורחים להסתובב בין מגוון שולחנות אוכל המפוזרים ברחבי שטח האירוע ולהגיש לעצמם.

שירותי קייטרינג לאירועים

החל מחתונות ואירועים פרטיים ועד מסיבות חג של חברים או ארוחות צוהריים ארגוניות, שירותי קייטרינג לאירועים תמיד יתאימו ובגודל! הצוות המנוסה שלנו יכול לספק לכם את תפריט הקייטרינג המושלם שיעזור להפוך את האירוע שלכם למיוחד באמת. צרו קשר עוד היום!

אתם מביאים את האורחים אנחנו עושים את השאר