קייטרינג לאזכרה

אנחנו בסיר של אמא מספקים קייטרינג לאזכרה גם ברגעים הקשים של החיים

החיים הם תמהיל של אירועים שמחים ועצובים. לצד השמחות לפעמים מגיעים הרגעים בהם אנו נפרדים מיקרינו ומלווים אותם למנוחות. בדיוק כפי שאנו אוהבים לחגוג יחדיו את השמחות של החיים, גם ברגעים הקשים אנו רוצים להיות קרובים אחד לשני ולהיות מוקפים בסביבה אוהבת ותומכת. וברגעים שכאלו אנו זקוקים גם לקייטרינג לאזכרה. שירותי קייטרינג אשר יאפשרו לכבד את האורחים במנות טעימות וסולידיות המותאמות לאופי האירוע

אמנם לא נראה כאן את אווירת הקרנבל כמו באירוע בר מצווה או ימי הולדת, אך בהחלט נרצה להנעים את זמנם של האורחים בכיבוד מגוון וגם טעים. ואולי בעזרת האוכל נביא כמה רגעים של הקלה. ביום האזכרה אנו זוכרים את יקירנו, את הרגעים היפים ויש לעשות זאת באווירה נוחה, נעימה ורגועה. זוהי הצורה המכובדת ביותר לזכור את אלו שאינם עמנו. אבל לא נשכח שיש להגיש כיבוד ואוכל לאורחים.

הכנת אוכל לכל המשתתפים יכולה להיות משימה קשה ומתישה. היא מתחילה בהכנות מראש הכוללות את רכישת המצרכים, שעות של בישולים וכמובן הניקיונות האין סופיים.  אלו הם הרגעים בהם אתם רוצים לחבק הקרובים אליכם ולמצוא נחמה. אלו הם רגעים בהם אנו מורידים הילוך ולא תרצו לעסוק בקניות ובישולים. קייטרינג לאזכרה יכול להקל עליכם באותם הרגעים ולכבד את האורחים במנות אוכל.

אנו נביא לאזכרה את מנות הקייטרינג שהזמנתם. כך תוכלו לאפשר לאורחים שלכם ליהנות ממגוון מאכלים טעימים אשר ינעימו את זמנם וישקיטו את רעבונם. ניתן להתאים את המנות להגשה בבית, בבית כנסת או בכל מקום בו בחרתם להתכנס.

קייטרינג לאזכרה בהתאמה אישית

רגעים שכאלו הם הרגעים בהם אנו נצמדים אל המשפחה ואל המסורת. אלו הם הרגעים שבהם אנו רוצים להרגיש טעם של בית.  ובהתאם לכך רבים מעדיפים את האוכל הפשוט, המוכר וגם שילובים של מאכלי עדות. לכל משפחה ולכל עדה יש את מאפייני האוכל המסורתי שלה; ההגדרה טעם של בית משתנה ממשפחה למשפחה – אנו יכולים להכין מנות מכל הסגנונות וכל העדות. נהוג לשלב מאכלים התואמים לברכות הנאמרות באותו היום.

הסיר של אמא מציעים לכם שירותי קייטרינג לאזכרה בהתאמה אישית. שירותי קייטרינג כשר המתאימים לאירוע. אנו מכינים אוכל בכל הסגנונות ויכולים להתאים את המנות לאופי המשפחתי והעדתי וכמובן למספר המשתתפים. כל המנות מוגשות בצורה מכובדת הראויה למעמד. השירותים שלנו מתאימים לאזכרות ולימי השבעה.

אל תעמיסו על עצמכם עוד נטל נפשי ואל תהיו טרודים בבישולים ואירוח. תנו לנו לספק לכם מנות, אנו נוריד מכם את כאב הראש ונקל עליכם עד כמה שאפשר גם ברגעים הקשים. קחו את הזמן והיו קרובים למשפחה ולחברים הבאים להשתתף בצערכם.

אתם מביאים את האורחים אנחנו עושים את השאר