קייטרינג לברית

אנחנו בסיר של אמא מספקים קייטרינג מושלם לברית

ברית או בריתה הם אחד מאותם אירועים מרגשים בחיים אותם אנו אוהבים לחגוג בחברת בני המשפחה והחברים הקרובים. ומי ייתן וחיינו יהיו מלאים בשמחות שכאלו. ואין חגיגה בלי כיבוד לאורחים היקרים המגיעים לשמוח בשמחתכם. ולכן אתם זקוקים לשירותי קייטרינג לברית.

בחירת קייטרינג לברית שונה מאוד מבחירת קייטרינג לאירועים אחרים, כמו למשל אירוע החתונה. ישנם כמה הבדלים מרכזיים. הראשון הוא שאין באפשרותכם לקחת את הזמן במשך שבועות וחודשים ולצאת לפגישות וטעימות עם חברות הקייטרינג. וההבדל השני הוא שלאחר לידת התינוק כל תשומת לבכם נתונה אליו. אבל מצד שני זהו אירוע חשוב ולא תרצו לזלזל בו. המשמעות של זה היא שצריך לקלוע למטרה ולעשות את הבחירה הנכונה במהירות.

אתם זקוקים לשירותי קייטרינג לברית אשר סוגרים לכם את כל הפינות ויאפשרו לכם לקיים אירוע נהדר בכל מקום בו תבחרו. וכמובן אוכל שהאורחים אוהבים.

הסיר של אמא – קייטרינג לברית

’הסיר של אמא’ מציעים לכם שירותי קייטרינג הקולעים למטרה ובעיקר לטעם של הקהל. אנו יכולים לעמוד לרשותכם עם תפריט קייטרינג לברית לפי בחירתכם ובהקפדה על כל הפרטים הקטנים. אנו מעניקים מענה לכל גודל של אירוע ומענה לצרכים הלוגיסטיים. בין אם זוהי ברית באולם אירועים, בית כנסת או שהזמנתם את המוהל לביתכם, אנו נאפשר לכם להגיש לאורחים מנות מעולות, טעימות בדיוק כפי שדמיינתם – יפות לעין וערבות לחייך ומותאמת במיוחד לאופי האירוע.

אנו מציעים לכם מגוון מנות טעימות והניסיון מראה שקהל האורחים מגיב בהתלהבות ומשאיר צלחות ריקות. אנו יכולים להציע לכם תפריט קייטרינג לברית ותמיד יכולים לעשות התאמות ושינויים ובשמחה לנסות דברים חדשים. וכאשר יגיע הרגע בו תראו את המנות הנפלאות, מייד תדעו שזו עבודה של צוות האוהב את מה שהוא עושה.

קייטרינג לברית בהתאמה אישית

איך אתם מדמיינים את האירוע? האם תרצו הגשה לשולחנות, מנות בופה או אולי תחנות אוכל מעניינות המפוזרות באירוע. את מה שאתם מדמיינים ומה שמתאים לאירוע, אנחנו יודעים לעשות.

אנו יכולים לבנות עבור כל אירוע את שילוב המנות המושלם המתאים לאופי האירוע, המקום, הקהל וכמובן התקציב שלכם.  אם תרצו קייטרינג בשרי או קייטרינג טבעוני, אנו נעמוד לשירותכם עם שירותי קייטרינג לברית בכל סגנון.

לבשל ולהגיש באהבה

אצלנו מבשלים באהבה – אהבה לאוכל ואהבה לאנשים הנהנים מהמנות הטעימות. החזון הזה מנחה אותנו תמיד. המטרה שלנו היא לא רק לספק לכם קייטרינג לברית, טעים ובריא. אנו רוצים לספק לכם שקט נפשי אשר יאפשר לכם ליהנות מהרגע המרגש ביותר בחיים. עם שירותי הקייטרינג שלנו תוכלו להרגיש כמו אורחים באירוע של עצמכם וליהנות מהמנות המיוחדות יחדיו עם האורחים.

הברית היא חגיגה של אהבה, חגיגה של החיים. אנחנו נדאג שהכול יהיה חם וטרי, שהכול יוגש בצורה מכובדת ושלא יחסר כלום על השולחן – מהמתאבנים ועד הקינוחים שיגרמו ללקוחות שלכם ללקק את האצבעות.

אתם מביאים את האורחים אנחנו עושים את השאר