קייטרינג לבת מצווה

אנחנו בסיר של אמא מספקים קייטרינג מושלם לבת מצווה

מסיבת בת המצווה הוא סמל להתבגרות ועבור הנערות החוגגות ישנה משמעות גדולה לאירוע. אתם ההורים בוודאי מבינים זאת ורוצים להעניק לביתכם את חגיגת בת המצווה המושלמת. אחד הפרטים בצ‘ק ליסט הוא קייטרינג לבת מצווה – כיצד תבחרו שירותי קייטרינג אשר כולם ייהנו מהם, מהחברות שבכיתה ועד החברים מהעבודה של ההורים, הדודות והסבתות?

הסיר של אמא מציעים לכם שירותי קייטרינג לבת מצווה אשר יכולים לתת מענה לכל הציפיות שלכם ולפתור את כל החששות. כך תוכלו ליהנות מאירוע מושלם, שקט נפשי בשלבי הארגון וכמובן חגיגה של טעמים בלתי רגילים.

קייטרינג לבת מצווה בהתאמה אישית

הסוד לאירוע מוצלח ושביעות רצון הוא התאמה אישית של המנות. כך תוכלו להציע לאורחים שלכם גם ייחודיות וגם התאמה להעדפות הטעם של הקהל. אחד ההיבטים של זה הוא פער הדורות בין הילדים לבין המבוגרים. במסיבת בת המצווה הילדים, כלומר החברים של הילדה, הם חלק מאורחי הכבוד וחשוב לספק להם מנות מזון טעימות. מסתבר שישנו פער גדול בין מה שנתפס אצל ילדים כטעים לבין החוויה שמחפשים המבוגרים. אנו מציעים לכם התאמה אישית של מנות המזון ופתרון גם לילדים וגם למבוגרים, ללא צורך בפשרות.

פתרון לכל סוג של אירוע

בתור חברה המעניקה שירותי קייטרינג לבת מצווה, אנו יכולים לספר לכם שלכל אירוע בת מצווה ישנו אופי ייחודי. כל נערה, ביחד עם משפחתה, מציעים חזון אחר למסיבת הבת מצווה ויוצקים לתוכו את האופי הייחודי. ישנם אירועים קטנים וגדולים ובעלי אופי שונה; כל אירוע מציע חוויה ואווירה ייחודית. אנו מאמינים שהאוכל הוא חלק מהחוויה ויש להתאים אותו לכל המאפיינים הכלליים של האירוע ואורחיו.

מסיבות אלו אנו מגלים גמישות גדולה ויושבים עם כל משפחה על מנת לתכנן את התפריט, לבחור את המנות וגם את צורת ההגשה. כך אנו יכולים לתת לכל אירוע את הצבעים והטעמים המשלימים המשתלבים עם החוויה הכללית. אנו מעניקים מענה לכל גודל של אירוע ופתרון בהתאמה אישית.

אנו נספק לכם פתרונות הגשה טעימים בהתאמה אישית, מקבלת הפנים ועד הארוחה העיקרית. בין אם חלמתם על בופה עשיר או הגשה לשולחנות, אנו מוכנים לכל אתגר.

אז איך עושים קייטרינג לבת מצווה באהבה?

אהבה מבוטאת בפרטים הקטנים ובכל השלבים של ההכנה. זה מתחיל בהכרות עם המשפחה. אנו רוצים להכיר אתכם ואת החזון שלכם לאירוע.  בהתאם לכך נוכל לתכנן את המנות. לאחר שהוחלט על התפריט אנו בוחרים את המצרכים הטריים והאיכותיים ביותר. מבשלים אותם באהבה ומוודאים שכל טעם יהיה במקום ובמידה הנכונה. ואת כל הטעמים אנו מגישים לאורחים בצורה היפה ביותר המדגישה את עצמת החוויה.

הסיר של אמא מציעים לכם שירותי קייטרינג לבת מצווה המתאימים לכל גודל של אירוע. מהאירוע האינטימי בחיק המשפחה והחברים הקרובים ועד אירועים גדולים בעלי מאות משתתפים. אנו תמיד נמלא כל סוג של אירוע במנות מלאות אהבה.

אתם מביאים את האורחים אנחנו עושים את השאר